Ghiduri de utilizare a sistemului SIM.Webform.Public pentru inregistrarea cererilor privind obtinerea sau revizuirea actelor de reglementare privind protectia mediului

Lista personalului

Personalul Serviciului Avize Acorduri Autorizatii

email: reglementari@apmcv.anpm.ro

Şef Serviciu,

ing. Siminiceanu Gabriel Nicolae

telefon 0267323701 int 14

siminiceanu.gabriel@apmcv.anpm.ro

 
  • ing. Constantin Jehac

        constantin.jehac@apmcv.anpm.ro

  • ing. Borbath Jozsef

        borbath.jozsef@apmcv.anpm.ro

  • ing. Farkas Janos

        farkas.janos@apmcv.anpm.ro

  • ing Ghican Oana

     ghican.oana@apmcv.anpm.ro

  • ing. Csaki Gabriela

    csaki.gabriela@apmcv.anpm.ro

  • ing. Bote Daniela

      bote.daniela@apmcv.anpm.ro

  • ing.Mikoveni Levente

   mikoveni.levente@apmcv.anpm.ro